Lokal 157m2 me qira në Arbëri/Dragodan "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 15 Qer 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Adresa: Arberi/Dragodan
Sipërfaqe: 157 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qira lokali prej 157m2 i cili ndodhet në Arbëri/Dragodan në ndertesen e tregtise pranë hekurudhes.
Lokali ka qasje nga të dyja anët dhe posedon parking të perbashket për vetura.
Çmimi i qirasë: 800€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim