Lokal 430 m2 me qera afer OSCE se re!!

Jepet me qera nga: Xhafer 08 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal me qera te OSCE e re
Sipërfaqe: 430 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj Lokalin e ri me qera pranë OSCE-s se re, AlbiMarket dhe VivaFresh. Lokali ka sip. 430 m2 dhe ne gjendje te re!!

Kontakt: 044185532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim