Lokal me Qera ne Prishtinë

Jepet me qera nga: Festimi 03 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Jepet lokali me qera ne prishtine
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera i ka 50m2 gjendet ne magjistralen, Prishtinë - Leskovc rruga "BAJRAM BAHTIRI" për me shum info na kontaktoni ne tel: +37744449148, mundeni te na kontaktoni edhe ne "VIBER".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim