Lokal me Qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Q.Hoti 02 Sht 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI JEPET ME QERA
LOKALI POSEDON DY HYRJE DHE KA BANJO

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim