Lokal me Qira ne Aktash te Kolegji ILIRIA-Kodi0365

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 09 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Aktash te Kolegji ILIRIA
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Aktash - Kodi 0365

Lokacioni: te Kolegji ILIRIA

Siperfaqe: 64 m2

Kati perdhes

Lokali eshte e renovuar

I pershtshem per qko lloj veprimtarie

Çmimi 200 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim