Lokal me Qira te Nenkalimi

Jepet me qera nga: BM 03 Sht 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 400 EUR / muaj

Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokai me Qira te Nenkalimi me 60 metra katror.
045 dhe 049/520-600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim