Lokal me Qira te Xhamia e Llapit - Kodi 0328

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 26 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Adresa: Xhamia e Llapit
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira te Xhamia e LLapit - Kodi 0328

Lokacioni: rrug kryesore afer udhkryqit

Siperfaqe: 89 m2

Kati 1

Posedon|:

- Wc

- Klim

- Laminat e shtruar

Çmimi 220 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim