Lokal me qera

Jepet me qera nga: fatmir 24 Jan 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.Ali Hadri
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera me siperafqe prej 60metra katrore. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme si dhe ka depo 200 metra katrore dhe vendparking te mjaftueshem.
Lokali gjendet ne Rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve)
Cmimi sipas marreveshjes. Info: 044 182 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim