Lokal me qera afer Pallatit te rinise

Jepet me qera nga: Beni 07 Gsh 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Afer pallatit te Rinise
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj urgjent lokalin me qera afer pallatit te rinis mundsisht per koh gjat sepse gjindem jasht shteti,flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim