Lokal me qera në Mat1

Jepet me qera nga: Agim 19 Sht 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Rr. Ndue Prlleshi, Mati 1, Prishtinë
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal në Mat1, sipërfaqja 36m2.
Qeraja sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim