Lokal me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: ibni 19 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Adresa: lokal me qera
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jap lokal me qera lokali gjendet ne dragodan afer komunes se re ne rrugen kryesore lokali ka 270 m dhe mund te ndahet ne dy pjese ka parking te mjaftueshem dhe eshte vend ideal per shume lloje biznesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim