Lokal me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fatmir 04 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. Ali Hadri
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera me siperfaqe prej 60metra katrore. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme si dhe ka depo prej 200 metra katrore si dhe ka vendparking te mjaftueshem. Lokali gjendet ne rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve)
Info.044182186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim