Lokal me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Besart 13 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Vellezrit Fazliu
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ne rrugen vellezrit fazliu 130m nkatror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim