Lokal me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fatmir 01 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.Ali Hadri
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera me siperfaqe 60m katrore. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, ka depo 200m katrore dhe vendparking te mjaftueshem.
Lokali gjendet ne Rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve)
INFO: 044 182 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim