Lokal me qera te 1 Tetori pran OSCE-s

Jepet me qera nga: Arsimi 20 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal te 1 tetori
Sipërfaqe: 430 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj lokalin 430 m2 me qera perball sallea 1 Tetori pran OSCE's se re. Lokali është ne gjendje te re!! Poashtu posedon 3 WC dhe nje Banjo!!

Kontakt: 044185532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim