Lokal me qera te OSBE-ja e re

Jepet me qera nga: Arsim 12 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal me qera
Sipërfaqe: 430 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj Lokal me Qera te OSBEja e re te salla 1 Tetori. Lokali ka sip. 430 m2 dhe eshte i ri. Lokali poashtu posedon 2 WC, 1 banjo.

Kontakt 044185532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim