Lokal me qera te Objeki Llesnes prane Katedrales

Jepet me qera nga: Arben Rashiti 01 Dhj 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Eqrem Qabej
Sipërfaqe: 183 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jipet me Qera lokali te objekti i Llesnes te semafori Kryesor ne Prishtine prane Katedrales. Ish Embeltorja Belluno...Deri vone Daily Up!

Ruga Earem Qabej, Lokali 101

Lokali gjendet ne katin e dyte( mbi banken NLB i gjith rrethi.
)
Lokali ka 183 Metra katror. Eshte i rinovuar para 1 viti.

eshte i pershtatshem per restoran bar apo cilidoqofte aktivitet gastronomik, apo tjeter!
Ka terrasen e madhe per shfrytzim si ne foto!

Ka kuzhinen e madhe mbi mbi 30 metra katror...me gjitha kushtet pershtatshme me banjo , edhe banjo per staf dhe hyrje veqmas per furnizim e stafin.


Lokali jipet me qera pa enterier (pa tavolina, apo mjetet e kuzhines)


Telefoni 044 141 688

Viber: +380931463500

Skype : arben_ras@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim