Lokal me qera

Jepet me qera nga: Bujar 14 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne lagjen e spitalit
Kompleksi Royal, mbi Viva Fresh
65 m, deri tani ka punuar barnatore
Qmimi sipas marreveshjes
Inf: 044 114 907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim