Lokal me qera

Jepet me qera nga: Edon 06 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qera ne Pallatin e Rinise ne Prishtine.Lokali ka 40m katror dhe eshte i rregulluar ne menyre moderne dhe i gatshem per cdo lloj veprimtarie.Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim