Lokal me qera

Jepet me qera nga: Ahmet Safciu 26 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Rr.Taip Krasniqi No.8
Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne qender te Prishtines afer Muzeut te Kosoves. Eshte i pershtatshem per aktivitet afarist. Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat e meposhtem
044-597-111 dhe 044-672-190.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim