Lokal me qera

Jepet me qera nga: Agim 07 Gsh 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prishtine Veternik Cagllavice
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qera buze rruges kryesore afer rrethit te Cagllavices, lokali ka 350 meter katror dhe ka infrastrukture bashkohore per afarizem, e pershtatshme per veprimtari te ndryshme, lokali gjendet ne zonen e biznesit , afer qendrave afariste si: ‘Bau Market, Viva, Albi Mall dhe Grand store”. Lokali ka ngrohje qendrore, sistemin e integruar per siguri (CCTV camerat online, alarm sigurie, kunder zjarrit, rrjetin e internetit, uje 24 ore, parkim per 15 vetura, qasja ne lokal edhe me mjete transportues te renda per ngarkim dhe shkarkim, shtylla per reklama (Billbordi) etj. Marreveshja afat gjate e qeras e determinon cmimin – e negociueshme. Na kontaktoni edhe ne viber. 044501344.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim