Lokal me qera

Jepet me qera nga: Alban Asllani 15 Jan 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

440 EUR / muaj

Adresa: Rruga Rrustem Statovci nr 21
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali xhindet 50 metra afer sllovenia sport, i sa po renovuar, i posedon te gjitha kushtet per ushtrimin e biznesit si rryme,uje,kabllovik, ndriqim lled, banjo etj...
i pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit pasi qe gjindet ne rruge shume te frekuentuar me njerez.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim