Lokal me qira

Jepet me qera nga: Veton 23 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Adresa: Idriz Gjilani
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira.
Lokali gjendet në lagjen Dardania, Kurriz te hyrja 9 e banesave, rr. Idriz Gjilani, përball shkollës fillore “Xhemail Mustafa”
Lokali posedon 36m2 dhe 18m2 hapësirë para lokalit e cila mund të shfrytëzohet
Lokali deri më tash ka punuar si librari dhe posedon raftet për veprimtari të njëjtë
Lokacioni i lokalit është i përshtatshëm për çdo veprimtari
Në afërsi të lokalit janë dy shkolla fillore dhe biblioteka e qytetit të Prishtinës

Për më shumë informata na kontaktoni
045 505 185
045 501 199
+377 44 118 164 (Viber)

opel.corsa.vectra,zafira.astra.qqq.bbb.benzin,dizell.polo.lupo.audi.renault.megane.laguna.clio.fiat.punto.stilo.palio.panda.ford.focus.fiesta.mondeo.peugeot.golf.golf 2 3 4 5 .bmw.mercedes.nissan.mitsubishi.land rover.passat.etll.qqq.xhip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim