Lokal me qira

Jepet me qera nga: Fadil 30 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lēshoj lokalin me qira lokali gjendet në qaf ish mishtorja KIKA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim