Lokal me qira

Jepet me qera nga: Shefki Dalipi 22 Jan 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj Lokalin me qira, lokali ka 70m2, i përgatitura për Ordinancë Stomatologjike, por mundet të përdoret edhe për restorante,caffe, etj.
Lokali ka nxehje qendrore.
Çmimi me marrëveshje i negociushem.
Lokali gjendet në Bregune e Diellit-Stacioni i fundit i autobusit 4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim