Lokal me qira ne Sante Dardani

Jepet me qera nga: Nexhat 07 Gsh 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin 23m2 me Qira Ne Sante Dardani Rr."Xhemail Mustafa" Lokali ka ushtruar veprimtarin si Frizer per Mashkuj 10 vite i pershtatshem edhe per biznese te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim