Lokal me qira ne Sante Dardani

Jepet me qera nga: Shpetim 07 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal me qira ne Sante Dardani
Sipërfaqe: 23 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira 23m2 në rr."Xhemail Mustafa" Sante Dardani lokali ka ushtru veprimtarin e Frizerit per meshkuj per 10 vite i pershtatshem edhe per fastfood apo ndonje veprimtari tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim