Lokal me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aerobik Flex 04 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalin pjeserisht me qira ose pages ne person, prej mengjesit deri ne 17h,per aktivitete te ndryshme sportive,ose vallezim ...etje.lokali eshte ne shfrytezim per Aerobik dhe kik box nga ora 17 deri me 22h.Lokali nuk ka mundesi ndryshimi ne dizajn,pasi qe esht ne shfrytezim e siper ashtu siq shifet ne foto.Per info te matujeshme na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim