Lokal me qira

Jepet me qera nga: Albert Dula 11 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qira.
Lokali gjindet te pazari i gjelbert, rruga e RTK-se.
Per cdo informate lajmerohuni ne nr e telefonit 044231037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim