Lokal ne prishtine.

Jepet me qera nga: Isa 24 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira ne prishtine (rr.lidhja e prizrenit) te tregu i gjelbert ish market "MIXHA". Lokali ka 70m2 dhe esht i pershtatshem per qdo veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim