Lokal te Parku i Qytetit - Kodi 0134

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 07 Sht 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira te Parku i Qytetit - Kodi 0134

Lokali gjindet afer Pompes Benzines ne Rrug Kryesore.

Siperfaqja 43 m2

Posedon Banjo dhe eshte shum e shpershtatshme per qdo lloj veprimtarie: si psh, zyre, frizere,rrobaqepse, kontabilist etj etj.

Qmimi 250 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim