Lokal

Jepet me qera nga: Dardan 18 Sht 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qira me prishtin ne rrugen bill klinton te semaforat e par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim