Lokale afariste ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fidani 17 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Lokale te ndryshmey ne qender tregtare
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lshohen me qira locales te ndryshme ne objektin afarist ne udhekryqin e fshatit besi ne klm 7 te magistrales prishtine bisijane. Objekti eshte I sapo ndertuar, te interesuarit ju lutem lajmerohuni ne kete numer :0037745504593 ose viber 0034666560662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim