Lokali 68m2 , Terasa 22m2

Jepet me qera nga: Visar 19 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali i pershtatshem per shum mundesi plus terasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim