Lokali 68m2 plus tarasa 22m2

Jepet me qera nga: Visar 14 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali osht i pershtatshem per shum mundesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim