Lokali 68m2 plus tarasa 22m2

Jepet me qera nga: Visar 15 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali 68m2 i pershtatshem per shum mundesi plus tarasa 22m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim