Lokali Me Qera Në Kalabri (Emshir)

Jepet me qera nga: Lulzim 15 Maj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera në lagjën e kalabris (emshir),me sipërfaqe prej 45 m2 gjindet 200 metra afër shkollës 7Marsi në rrugë kryesore qmimi shum i volitshëm sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim