Lokali ipet me qira

Jepet me qera nga: Shaip 19 Tet 06:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Lokali ipet me qera
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qira me siperfaqe 70 meter katror.Lokali gjendet te rruga tirana disa metra me posht rruges se hekurudhave ..perball ndertimit te kompleksit te ri "lakrisht"..afer shkolles shtefan gjeqolli.
Qeraja mujore 400€
Kontaktoni ne 045 559 063 dhe 049 559 063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim