Lokali lëshohet me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Samir Rexhepi 25 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lëshoj Lokalin me qera
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte ne Ulpian afer Tregut ne rrugen kryesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim