Lokali leshohet me qera

Jepet me qera nga: Agron bajrami 23 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Leshohet lokali me qera
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne Dardani te Kroi i Bardhe i pershtatshme per te gjitha veprimtarite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim