Lokali me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Lokali 19 Gsh 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet Lokali me qera ne Prishtinë lokali gjendet te qafa rruga UQK .Lokali eshte I pershtatshem per gjitha lamit epunes . Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 044 151 735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim