Lokali me qira ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Bujar 15 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Agim Ramadani
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne rrugene 'Agim Ramadani' afer restorant 'Pishat' perfundit 'ProCredit Bankes'.
Lokali ka 85 metra katror, ventilim, klim, rezeruar per dy ton uje, dy bojlera per ngrohje te ujit, gjenerator te ri per rryme, dy banjo etj..
Lokali per 5 vitet e fundit ka funksionuar si frizer dhe preferohet te jete serish i tille edhe pse ky destinacion mund te ndryshohet.
Per informata shtese mund te na kontaktoni ne 044 775 775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim