Lokali me qira

Jepet me qera nga: Shefqet 04 Jan 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. Lidhja e Prizerenit nr.2 ( Te Bahollt )
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ne Prishtine ( te bahollt ) .

Lokali eshte i pajisur me komplet invertar per market
Ka siperfaqe prej 47 m2 , gjendet afer rruges kryesore

Qmimi me marreveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim