Lokali me qita

Jepet me qera nga: Bekim Makolli 19 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin prej 100 metra katror , me qera . Lokali gjendet ne vendin me te pershtatshem afarist , ne hymje te tregut te madh me shumice , ne Prishtine. Ftojmë te gjithe te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit 00386 49 307239, ose ne viber ne te njejtin numer. Cmimi dhe kohezgjatja me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim