Objekt-Lokale-Zyre me Qira ne Qender te 4 Llullat

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City Dje 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 4 Llullat
Sipërfaqe: 640 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekt - Lokale - Zyre me Qira ne Qender te Prishtines - Kodi 0342

Lokacioni: 4 Llullat

Siperfaqet:

Kati 1: 140 m2
Kati 2: 140 m2
Kati 3: 140 m2
Kati 4: 120 m2

Objekti 4 katshe

Objekti Posedon:

- Nxemje qendrore
- Uj 24 or
- Secili kat posedon Byfen
- Munet te leshohet edhe me kate ndaras
- Ryma per scilin kat eshte ndaras
- Hymjen Ndaras
- Secili kat posedon 2 wc

Çmimi me mareveshje

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim