Qmimi sipas Marreveshjes

Jepet me qera nga: Fatlum 18 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Tophane - Prishtine
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Gjendet në një pozitë të volitshme të qytetit.
Posedon hapësirë të mjaftueshme të parkingut.
Lokali është i përshtatshëm për shumë veprimtari biznesi, si dhe ka ndriqim të mjaftueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim