Restoranti me qera ne bregu i diellit

Jepet me qera nga: pastiqeri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali ka 70m. taras 300m , ambient shum i kendshem , gjelbrim , hapsire, pamje fenomenale. lokali e ka gjith inventarin per restoran dhe embeltore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim