ipet lokali me qira

Jepet me qera nga: mentor 10 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: rruga ahmet krasniqi arberi
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qira lokali gjindet ne arberi afer min maxsit kompleksi molla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim