japim lokalin me qira

Jepet me qera nga: afrim 02 Tet 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
eahte ne rrugen perandori dioklecian 15 metra ne rrug , rriga eshte e ngarkume me kembsor dhe kerre eahte rrug tranzit, ka parking ,lirohet per shfrytzim me 1 dhjetor ,. qe dy vjet shfrytzohet ose ka punu si dyqan i textilit, peshqira postava jorgana etj.
ka 100m2 hapsin 30m2 podrum dhe 12 moborr
ma shum telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim