jepet lokal me qera

Jepet me qera nga: asllan 10 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: lokal me qera
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
I mir per zyre per lloj deponimi te sendeve etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim